#1 2008-03-20 16:05:00

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

ZIELARNIA

Tutaj Biali Magowie produkują swoje Leki sprzedawane w Cambrioni, za ktore udaje im się uzyskać neico pieniedzy by móc normalnie funkcjonowac..Jesli potrzebujesz leków z pierwszej półki, Magowie chetnie ci je dadzą, ale nie za darmo...

Offline

 

#2 2008-03-20 23:42:56

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: ZIELARNIA

Rupert zabawnie podskakiwał wokół gotujacego isę kotła. "Uważaj Rupercie bo wpadniesz!" Krzyknął mężczyzna nalewający jakiś żółty płyn do małej buteleczki. Był to Livius. Jeden z najlepszych Białych Magów pracujących w Zielarni. Znał się na tym fachu, bo od dziecka przychodził tam i słuchal co mówią starsi..Podobnie jak maly Rupert. Jego syn."Rupercie..Popatrz" Livius zwrócił sie do chłopca pokazując mu malą napełnioną żółtym płynem buteleczkę. "To jest Amfibium* Lek jak to ise u nas mówi 'na wszelkie zlo' "...
Nieopodal Liviusa na niewielki mstoliku spoczywała Biała Księga. Biblia Białych Magów. To w niej pradawni Magowie zapisali rozpracowane i poznane przez nich zaklęcia i sposoby wykonywania Magicznych Lasek. Bez tej Księgi Biała Magia nie mogłaby istnieć, bo to nie wszystko posiadać talent, ale takze umieć go wykorzystać...

Offline

 

#3 2008-03-21 09:42:54

sukkoshi_lollipop

Biały Mag Ai

Skąd: Tokyo/Harajuku
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 42
Punktów :   

Re: ZIELARNIA

Ai wbiegła do zielarni."Witaj Liviusie! Cześc Rupert! chciałam zapytac czy mogę zerknąc do Białej Księgi...? Bo wyruszam w bardzo ważną misje" dodała dziewczynka z nieukrywaną dumą...

Offline

 

#4 2008-03-21 10:07:55

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: ZIELARNIA

"Och witaj Mała Ai!" Opdowiedział Livius poczym pogarnał kurz z leżącej na stoliku ksiegi...:"Wybacz..Nie sprzątałem jeszcze.."Powiedział poczym podał dziewczynce masywną księgę zawierajacą podstawowe zaklęcia i zioła: "Tylko ostrożnie..To bardzo stara księga..*" Jak przeczytasz, odłuż ja prosze na miejsce bo ja mam trochę pracy..." Livius odwrócił się na piecie poczym pomknął gdzieś w głąb zielarni znikajac za półkami z lekami...

*aby poznać zioła i zaklęcia udaj sie do tematu O RPG! ^^

Offline

 

#5 2008-03-21 21:37:47

sukkoshi_lollipop

Biały Mag Ai

Skąd: Tokyo/Harajuku
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 42
Punktów :   

Re: ZIELARNIA

Dziękuję!- krzyknęła dziewczynka do oddalającego się Liviusa.... " do zobaczenia! Na reszcie wyruszam w podróż! życz mi szczęścia! do zobaczenia Rupercie!" mówiąc to dziewczynka wyszła z zielarni i ruszyła w drogę...

Offline

 

#6 2008-04-25 21:13:35

Candy

Biały Mag Kendi

Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: ZIELARNIA

Kendi siedział na podłodze, głęboko zaczytany w jakąś książkę o ziołach.

Offline

 

#7 2008-04-26 11:27:45

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: ZIELARNIA

Livius był tak zajęty swą codzienną pracą że nie zauważył siedzacego na podłodze chłopca..:"Och! To tu ktoś jest.." Powiedział zmieszany Mag:" A ja sobie tak bezkarnie pogwizduję..Czegoś ci trzeba?" Spytał.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deskorolka.pun.pl www.jamesbond.pun.pl www.pralka.pun.pl www.forumwbw.pun.pl www.shinobiroad.pun.pl