#1 2008-03-20 16:05:38

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

CHATA ELEONORY

Chatka ta jest lecznicą, w której leczone są wszelkiego rodzaju choroby i zatrucia...Biali Magowie potrafia uleczyć wszystko! Musisz być tylko bardzo miły i bardzo cierpliwy...Bo to dosyć nie rozgarniete stworzenia...

Offline

 

#2 2008-03-20 22:45:39

sukkoshi_lollipop

Biały Mag Ai

Skąd: Tokyo/Harajuku
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 42
Punktów :   

Re: CHATA ELEONORY

Ai stanęła przed drzwiami chaty. Trochę się wachała. Eleonora była najstarszą i prawdopodobnie najmądrzejszą osobą jaką znała. Zapukała. Nikt nie odpowiadał... Postanowiła zapukac znowu. Nadal cisza... "Czyżby zrobiono sobie ze mnie żart?" Jednak nie. Drzwi po chwili się otworzyły...

Offline

 

#3 2008-03-20 23:05:30

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: CHATA ELEONORY

"Wejdź moja mała" Odpowiedziała Eleonora siadając spowrotem przy kominku spod którego wstała by otworzyć drzwi: "Stała się rzecz straszna i zarazem neiprzewidywalna!" Zaczęła ochrypnietym głosem Eleonora: "Grupa Czarnych Magów wtargnęła nocą do naszej wioski i zniszczyła uprawy Prefetum...Bez niego, nie dostaniemy wystarczjącej ilości pieniedzy od handlarzy z Cambriony..." Staruszka wzięła długi kij poczym zaczęła przezycać nim płonące węgielki w kominku by podsycić ogień, poczym odłożyła go na miejsce patrząc teraz na młodziutką Ai."Wszyscy Biali Magowie są teraz zajęci naprawą zniszczonych przez Czarnych Magów dóbr i nei mogą udać się po nasiona do Cambriony...": w tym miejscu staruszka zawachała sie nieco poczym dodała: "Może ty sie po nei udasz? To całkiem niedaleko..Dostaniesz je od Zamkowych tragarzy. Głupcy je sprzedają Białym Magom bo na ich ziemiach nie chcą rosnąć! A potem od nas odkupują za grosze...To niedorzeczne" Staruszka pokręciła głową: "Ale taki nasz los. Z tego żyjemy".

Offline

 

#4 2008-03-20 23:10:05

sukkoshi_lollipop

Biały Mag Ai

Skąd: Tokyo/Harajuku
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 42
Punktów :   

Re: CHATA ELEONORY

Dziewczynka spojrzała na Eleonorę ze zdziwieniem...:" Ja? Na prawdę nie uważasz droga Eleonoro że jestem jeszcze dzieckiem i że to niebezpieczne? Ach jeśli tak dziękuję ci bardzo! Oczywiście wyruszę jak najszybciej! tylko czy mogłabyś spełnic mą prośbę? Wiem że jestem tylko zwykłym mieszkańcem naszej wioski i że byc może nie wypada mnie ciebie o cokolwiek prosic, ale czy pod moją nieobecnośc ktos mógłby opiekowac się babcią? Bardzo się o nią martwię..."

Offline

 

#5 2008-03-20 23:14:17

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: CHATA ELEONORY

Eleonora spojrzała na dziewczynkę z czułością: "Oh..Ai! Jesteś juz duża. Czas dorosnąć i poznać troche świata. To będzie twój sprawdzian dojrzałości. A przy okazji pomozesz wiosce...Znasz juz sporo Czarów z Białej Księgi*. To powinno ci wystarczyć na podróż. A o babcię się nie martw. Nasza grupa najsilniejszych Magów pomoze jej w odzyskaniu zdrowia"

Offline

 

#6 2008-03-20 23:17:44

sukkoshi_lollipop

Biały Mag Ai

Skąd: Tokyo/Harajuku
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 42
Punktów :   

Re: CHATA ELEONORY

"Na prawdę tak uważasz? Dziękuję! w takim razie wyruszę jak najszybciej! Wiem że zostawiam babcię w dobrych rękach!" mówiąc to dziewczynka bez namysłu rzuciała się Eleonorze na szyję. Zawstydziła się.... i cichutko powiedziała"Przepraszam..."

Offline

 

#7 2008-03-20 23:35:29

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: CHATA ELEONORY

"Nie szkodzi dziecko" Odbarła Eleonora śmiejąc się głośno. "Dawno nei było w tej wiosce tak spontanicznej i żywiołowej dziewczynki jak ty..Tylko pamiętaj o wszystkich czarach z Białej Księgi*! Mogą być przydatne. I uwrzaj na siebie w czasie podróży." Eleonora pogłaskała małą Ai po glowie poczym uśmiechnęła się serdecznie "Będziesz naszą bohaterką gdy przyniesiesz nam nasiona. Wszycy teraz ciężko pracują a każde przerwanie pracy z jakiegos powodu jest dla nas dużym obciążeniem. Jeśli nie pamiętasz zaklęć udaj się do Zielarni. Tam znajduje się Biała Księga. Przeczytaj najważniejsze i zapamietaj. Powodzenai kochanie!" mówiąc to Eleonora uścisnęła mocno Ai na dowidzenia.

Offline

 

#8 2008-03-21 09:39:10

sukkoshi_lollipop

Biały Mag Ai

Skąd: Tokyo/Harajuku
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 42
Punktów :   

Re: CHATA ELEONORY

Ai zaczerwieniła się po słowach Eleonory powiedziała: "Do widzenia! na pewno przyniosę nasiona!" uśmiechnęła się i czym prędzej pobiegła do zielarni...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.malowanie-dachow.pun.pl www.grajznami.pun.pl www.ratunkiur.pun.pl www.dbmaxfuture.pun.pl www.wogsoldat.pun.pl