#1 2008-03-21 23:02:19

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

SZCZYT

Najwyższe wzniesienie w krainie. Stąd widac wszystko jak na dłoni..Ten punkt obserwacyjny jest jednak niebezpiecznym miejscem...Choćby ze wzgledy na kryjące sie tam stworzenia...

Offline

 

#2 2008-03-22 21:38:20

Meguru

Książę Uzari

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 88
Punktów :   

Re: SZCZYT

Nad Uzus kłębiły sie czarne chmury...Były tak ciężkie i tak ciemne, że możnaby było pomyśleć iż neibo runie zaraz na ziemię tworząc Apokaliptyczny Koniec Świata...Wokól panowała cisza...Jedynie wiatr mącił ją co chwilę targając rozpaloną grzywę Czarnego Pegaza stojącego na samym szczycie wzgórza..Na jego potężnym grzbiecie siedział młodzieniec o czarnych jak maść jego wierzchowaca oczach. Jego długie czarne włosy powiewały lekko na wietrze plątajac się ze sobą tworząc flagę żałobną..."Patrz Taurusie...": Powiedział niskim choć gładkim jak atłas głosem chłopak głaszcząc zwierze po lśniacej sierści: "To kiedyś wszystko będzie nasze..." Tajemniczy chłopak zaśmiał się perliście w swojej duszy na myśl o tym o czym przed chwilą powiedział.."Tak...nasze..Każda kępka trawy będzie nasza, a każde żyjące w niej stworzenie będzie nam posłuszne..." Blada twarz jeźdźca nagle przybrała kolor ognia...To płonąca grzywa wierzchowca odbijała w niej swoje kolory sprawiając iż jeździec wyglądał jakby stał w płomieniach..."Nadszedł czas wyjścia z gniazdka..tatusiu.." Mówiąc to młodzieniec roześmiał się...Jeszcze głośniej i bardziej triumfalnie niż poprzednio...

Offline

 

#3 2008-03-22 22:10:12

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: SZCZYT

Zbliżała się burza...Niebo wygladało tak, jakby ktoś rozlał na nim atrament...Nic nei zapowiadalo tego iż pogoda mozę sie polepszyć...Nagle gdzieś w oddali zamajaczyła postać Czarnego Smoka  powoli zblizajacego się ku szczytowi Uzus... W pewnym momencie gdy juz zbliżyl się do szczytu smok zawisł w powietrzu rytmicznie machajac skrzydłami. Na jego grzbiecie siedział Izmir - goniec Magnezji: "Witaj Panie!" Ukłonił sie nisko poczym powiedział: "Przynoszę wieści od króla Magnezji..." W tym momencie młodzieniec dosiadajacy smoka wycjągnął zza smoczej obroży maleńką karteczkę przwiązaną sznurkiem: "Prosze Wasza Wysokość!" Powiedzial poczym ukłonił sie nisko i szarpiąc Smoka za uprząż odleciał...

*terść listu:

Do Czarnego Lorda od Firiona, króla Magmezji:

Nastał Zły czas dla nas, przyjacielu...Młoda ratolośl zamiast bronić kłuje własną macierz...
Zamiana w chwast który niszczy róże nie jest dla nas korzystna...
Wypycha to, co miało być ozdobą
i sieje zniszczenie.
Potrzeba ogrodnika który pozbedzie sie chwastu
szybko i skutecznie.
Teraz gdy diament został skradziony mamy szanse zniszczyć Cambrionę
i przywrócić porządek w naszym ogrodzie...
Nastał Czas Dla Czarnych Róż!
Połączmy siły i zniszczmy Cambrionę raz na zawsze

Firion

Offline

 

#4 2008-03-22 22:18:34

Meguru

Książę Uzari

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 88
Punktów :   

Re: SZCZYT

"A więc ten list maił trafić do mego ojca...Posłaniec musiał sie pomylić..." pomyślał czarnowłosy młodzieniec poczym zgniutł list w ręce: "Jak zwykle chcieli wszystko załatwić beze mnie...Nie jestem juz dzieckiem": W oczach Uzariego płonął teraz gniewny płomień napełniajac jego serce nienawiścią: "Magmezja chce współpracy...Tylk odlaczego tak im na tym zależy..." myśli kłębiły się w jego głowie nie dając mu spokoju..."Magmezjan jest więcej...Zapewne po zwycięstwie nad Carbonią będą chcieli pozbyć się mego ojca, ale ten stary głupiec nawet na to nei wpadnie i przystąpi do współpracy. Ot powód by nie dostał nigdy tego listu.." Mówiąc to przystawił kartkę do grzywy swojego wierzchowca, a gdy zaczęła płonąć rzucił ja na wiatr unoszac daleko...:"Musze jak najszybciej przejąć królestwo by nie dopuścić do rebelii...ale najpierw..znajdę JĄ..."

Offline

 

#5 2008-03-23 10:30:19

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: SZCZYT

Nagle jego rozmyślania przerwał wspinajacy sie po zboczu Rogacz najwyraźniej przestraszony widokiem Czarnego Księci z znieruchomiał i ukłonił sie nisko...:"Witaj Panie.." Powiedział drżącym glosem..:"Ojciec cię wzywa.." Rogacz nei był w stanie nawet spojrzeć Księciu w oczy, tylk onisko chylił przed ni mswoje oblicze: "Chyba chodzi o cos ważnego...Wasza Wysokość jest zdenerwowany" Dodał pośpiesznei poczym szybkim susem wskoczył na szczyt znajdując sie teraz o trzy kroki od jeźdźca. :"Śpiesz sie Panie.." Dodał chyląc głowę jeszcze niżej....

Offline

 

#6 2008-03-23 10:42:20

Meguru

Książę Uzari

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 88
Punktów :   

Re: SZCZYT

Uzari spojrzał na przybysza poczym szybkim ruchem pociągnął wodze rumaka i wzbił się w powietrze skacząc ze skarby...Bowiem jakskinia w ktorej miał kieryjówkę jego ojciec znajdowała sie kilkanaście a może kilkadziesiąt mertów niżej na jednej z pułek skalnym Uzus...:"Czego on ode mnie chce.." Wyszeptał przez zęby młodzieniec mknąl w powietrzu wprost do głebokiej jaskini. Gdy tylko jego rumak postawił nogi na szerokiej pułce skalnej Uzari zeskoczył z niego kierując się do groty ojca...

Offline

 

#7 2008-04-06 00:54:50

Kati^^

Księżniczka Megumi

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: SZCZYT

Megumi po długich staraniach udało sie wejśc na szczyt. "Ojej jak tu wysoko!" pomyślała przerażona "I w dodatku strasznei stromo. Musze uważac żeby nie spaśc..."

Offline

 

#8 2008-04-06 00:57:43

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: SZCZYT

Na szczycie wiał silny wiatr a w około nie bylo żywej duszy...

Offline

 

#9 2008-04-06 01:00:44

Kati^^

Księżniczka Megumi

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: SZCZYT

Och chyba pora wracac... - pomyślała. Gdy szła po skałach stoczył się mały lecz piękny kamień szlachetny... Diament. Diament Sephidy.
No to pięknie! - pomyślała - Cudownie! Megumi jesteś skończona...! cudownie! Ciekawe co teraz zrobisz...

Offline

 

#10 2008-04-06 01:05:16

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: SZCZYT

W tym momecie pojawił sie jej znajomy z Groty...:"Dlaczego nei zawołałaś?" Spytał lekko zdziwiony :' Przecież masz naszyjnik, pamiętasz..? Wystarczy wziąć go do ręki..."

Offline

 

#11 2008-04-06 01:07:02

Kati^^

Księżniczka Megumi

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: SZCZYT

Doprawdy? Nie miałam pojecia - powiedziała nieco wystraszona. -co ja teraz zrobie? przecież jeśli wpadnie w niepowołane ręce... - pomyślała

Offline

 

#12 2008-04-06 01:08:58

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: SZCZYT

"Ale co?" Spytał zdezorientowany młodzieniec "Zgubiłaś coś?"

Offline

 

#13 2008-04-06 01:14:25

Kati^^

Księżniczka Megumi

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: SZCZYT

Owszem... coś bardzo cennego... Jesli to wpadnie w niepowołane ręce... a najgorsze jest to ze nie mam pojęcia gdzie to upadło...

Offline

 

#14 2008-04-06 01:17:11

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: SZCZYT

"Pomogę ci szukać...A tak miedzy nami to chciałem być tu przyszła, bo chcę pomóc ci odzyskać wolność..." Tari spojrzał na nią teraz troskliwie: "Wiem jak cierpisz..Książę Uzari to człowiek bez serca..A własciwie..Nie człowiek..."

Offline

 

#15 2008-04-06 01:24:25

Kati^^

Księżniczka Megumi

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: SZCZYT

To diament... i dziękuję za chęci... Jesteś dla mnie taki dobry chociaż ja nic nie zrobiłam dla ciebie... dlaczego? Dlaczego chcesz mi pomóc?

Offline

 

#16 2008-04-06 01:27:47

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: SZCZYT

"Ponieważ przez lata zyjemy w niewoli tych ludzi i wiem jak to jest...A ty wydajesz sie być wrażliwa.." Powiedział Tari.:"Zwołam innych, niech poszukują diamentu...A ty jak najszybciej musisz stąd zniknąć, bo twoja długotrwała nieobecność moze wzbudzić podejrzenia Lorda albo co gorsza Książę Uzari moze wrócić.."

Offline

 

#17 2008-04-06 01:32:37

Kati^^

Księżniczka Megumi

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: SZCZYT

Dziękuję! Obiecuję że jak już bedzie po wszystkim to dołoże wszelkich starań by was uwolnic... - powiedziała z uśmiechem po czym udała sie do swej komnaty

Offline

 

#18 2008-04-06 01:35:05

Kati^^

Księżniczka Megumi

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: SZCZYT

Ksieżniczka przystanęła. "Nie jednak jeszcze tu zostanę... w sumie... widoki są piękne..."

Offline

 

#19 2008-04-06 01:37:07

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: SZCZYT

Młodzieniec spojrzał na nią zdezorientowany:" Księżniczko! Nie chcesz stąd uciekać? Dlaczego nie wykazujesz chęci? Powiedziałem , że ci pomogę, a moi przyjaciele znajdą Diament...Ale ty musisz stąd zniknąć i to natychmaist! Ukryjemy cię w Złym Lesie..."

Offline

 

#20 2008-04-06 01:38:34

Kati^^

Księżniczka Megumi

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: SZCZYT

"Dziękuję na prawdę! Jesteście cudowni! Chodźmy jak najszybciej! stamtąd bedę mogła spokojnie napisac do Kai'a..."

Offline

 

#21 2008-04-06 01:45:30

Lord's Prayer

Mistrz

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 380
Punktów :   

Re: SZCZYT

Tari zadowolony z odpowiedzi księżniczki uśmiechnął się i skrzyżował ręce na piersi poczym gwizdnął. Nagle zza skł ukazali się inni tego samego gatunku, co Tari, chetni i gotowi do pomocy:" Słuchajcie!" zaczął młodzieniec niczym urodzony przywódca:"Musimy się zmobilizować! Szukajcie Diamentu który upadł gdzieś w dół...Jest bardzo cenny! Ja obecnie udaję sie do Złego Lasu..." Jego głos był spokojny ale stanowczy na tyle by wszystkie istoty zabraly się zap oszukiwania...:"A teraz chodź!" Powiedział Tari ciagnąc ksieżniczkę tajemnym przejściem znajdującym sie z boku Uzus prowadzacym w dół wprost do Złego lasu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sek510i.pun.pl www.oleksiaki.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl www.depozytariusz.pun.pl